ZAČALO TO KROUŽKEM S LEGO®

O NÁS

VEDENÍ

Martin Kosa

Martin je nadšenec do vzdělávání, externí učitel na II. stupni, podnikatel a společně s manželkou Denisou úspěšně vedou už několik let dvě franšízové vzdělávací centra Brick. společně s LEGO-kavárnou.
Setkáte se hlavně při programech pro starší děti a učitelé.

Oldřich Kysela, DiS.

Olda je koordinátorem Bricku do škol, zkušeným a nadšeným technikem, učitelem na ZŠ, je vášnivým sportovcem a několik let úspěšně vede sportovní všestranný klub. Je hlavním lektorem našich programů a tváří pro základní školy.

Mgr. Denisa Kosová

Denisa se celý svůj profesní život věnuje pedagogice a je oblíbenou třídní učitelkou na II. stupni ZŠ. Nadšeně zkoumá psychologii dětí a sleduje trendy moderní pedagogiky. Je naší metodičkou a hlavní lektorkou programů pro mateřské školy.

NAŠE VIZE

Našim cílem je pomáhat školám být vzdělávací institucí, která nezaspala dobu, má nástroje k moderní výuce a ví, jak je používat.
Chceme zvýšit podvědomí o polytechnickém vzdělávání u dětí a chceme posilovat nejen zájem o technické ale i přírodovědné a enviromentální obory.
Pomoci pedagogům učit tak, jak si současná doba žádá a využít možností, které mají k posunutí jejich výuky zase o level výš.
Být Vaším parťákem při modernizaci vzdělávání.

SOUČÁST SKUPINY